2 Haziran 2014 Pazartesi

80'ler


Seksenli yılları sürerken ileride o zamanların ne kadar kıymetli geleceğini ve zaman zaman özlemle anacağımı hiç düşünmezdim.

Herkes kendi döneminin fenomeni olur mutlaka belki ama seksenli yıllarda çocuk ve ergenliği yaşamışların daha bir şanslı olduğunu düşünüyorum nedense:)Burada bende en çok iz bırakanları paylaşıcam.Daha doğrusu en sevdiklerim ve aklımda kalanları diyelim...

Cin Ali'yle başlayan okuma serüveninin başlarında yine en sevdiğim kitaplardan ve aralarda ve ilerleyen tüm yıllarda keyifle okuduğum çizgi romanlar..

Fatoş ile Basri

Adile Naşit ; içinde olduğu tüm filmler ve  ''Uykudan Önce''...


Arı Maya

Uzun Saçlı Kız Pippi

 Bu Solo Test'in piyonlarını kaybedip kaybedip kaç tane aldığımızı hatırlamıyorum bile..Bunların jelatinlerini elimizde özenle düzleştirip defter,kitap aralarında renklerini biriktirirdik:)
Allahım ne kadar büyükmüş:)


Kendisi halaa mevcut..


Duran Duran

...gibi devam eden bir liste...
İletişimin en kuvvetli olduğu dönemler aslında belkide..
Sanal'ın S'si yokken piyasada..:)

2 yorum:

  1. Bu oyunlar, karakterler, nesneler butun bunlarla buyudugumuz icin gercekten cok sansliyiz :) simdi hersey cok daha farkli tabi iyi yanlari da var ama Ben daha oncekileri tercih ederim :) Deniz Hanim tam anlamiyla anilarimi canlandirdiniz :) tesekkurler,sevgiler

    YanıtlaSil
  2. Bende hep özlemle anıyorum o yılları Sinem hanım:) Buraya ekleyemediğim ne detaylar var oysa..çok teşekkür ederim;sevgiler..

    YanıtlaSil